A-klasse

Jaar Bestuurder Navigator
2019 Terry Mulder Timothy Mulder
2018 Johan Stassen Patrick Stassen
2017 Johan Stassen Patrick Stassen
2016 Paul van Os Nico van Nes
2015 Paul van Os Nico van Nes
2014 Paul van Os Nico van Nes
2013 Paul van Os Rob Heldoorn
2012 Paul van Os Nico van Nes
2011 Paul van Os Nico van Nes
2010 Paul van Os Nico van Nes
2009 Martin Fierlier Aad Baartman
2008 Martin Fierlier Aad Baartman
2007 Paul van Os Nico van Nes
2006 Paul van Os Nico van Nes
2005 Paul van Os Nico van Nes
2004 Paul van Os Joep Wanders
2003 Paul van Os Nico van Nes
2002 Paul van Os Nico van Nes
2001 Paul van Os Nico van Nes
2000 Paul van Os Nico van Nes
1999 Paul van Os Nico van Nes
1998 Paul van Os Nico van Nes
1997 Jean Weiler Joep Wanders
1996 Paul van Os Nico van Nes
1995 Paul van Os Nico van Nes
1994 Wim Rappange Ruud de Beer
1993 A.P. Schwarz Joep Wanders
1992 A.P. Schwarz Joep Wanders
1991 Ruud Strooper Kees Veldkamp
1990 Ton Schouten Joep Wanders
1989 Paul van Os Nico van Nes
1988 Wim Rappange Ruud de Beer
1987 Piet Ketelaar Gert van Schaick
1986 Henny van het Groenewoud Hans Dekker
1985 Edo de Visser John van Beek
1984 Nico van Nes Paul van Os
1983 Wim Rappange Ruud de Beer
1982 Frans Wisman Chiel Haantjes
1981 Frans Wisman Chiel Haantjes
1980 Wim den Doop Joke den Doop
1979 Ans Dekker Hans Dekker
1978 Piet Ketelaar Gert van Schaick
1977 van Dijk Jan Molegraaf
1976 Tensen Noordermeer
1975 Piet Ketelaar Gert van Schaick
1974 Wim Vleeming Jan Lohmeijer
1973 Wim Vleeming Jan Lohmeijer
1972 Wim Vleeming Jan Lohmeijer

B-klasse

Jaar Bestuurder Navigator
2019 Sebastiaan Willemsen Desiree Willemsen
2018 Robert van der Zee Martin van der Zee
2017 Margreet op ’t Hof Carl Verboom
2016 Marielle Visser-Copier Paul Copier
2015 Terry Mulder Timothy Mulder
2014 Terry Mulder Timothy Mulder
2013 Guido van den Heuvel Peter van Stuivenberg
2012 Guido van den Heuvel Peter van Stuivenberg
2011 Wil Lammerts Jan Seinen
2010 Arie Kroeze Konnie Kroeze
2009 Simon Neefkes Sjoerd Hemminga
2008 Edwin van Noordenne Ronald de Boer
2007 Edwin van Noordenne Ronald de Boer
2006 Frits Conzen Linda Penninx
2005 Tom Hemminga Watze Hemminga
2004 Lennart Naaijen Erik Naaijen
2003 Arie Kroeze Niels Kroeze
2002 Edwin van Noordenne Ronald de Boer
2001 Edwin van Noordenne Ronald de Boer
2000 Edwin van Noordenne Ronald de Boer
1999 Annette Snieder Liesbeth den Boer
1998 Annette Snieder Liesbeth den Boer
1997 Bert Jan Motshagen Kees Veldkamp
1996 Frits Conzen Linda Conzen
1995 E.R. van Noordenne Ronald de Boer
1994 Paul van Eijden Jacques van Eijden
1993 Ruud de Klein Ronald de Klein
1992 Ton v.d. Elshout Ingrid Lucardie
1991 Paddy Jans Joan Oostveen
1990 PJAM Jans JL Oostveen
1989 J.van Eyden van Heijnsbergen
1988 Edwin van Tiel Remko Bom
1987 Kees v.d. Steeg Alie Haring
1986 Bert Wardekker Jos de Leeuw
1985 Martin de Weerd Pieter Standaar
1984 Hans Jansen Elly Jansen
1983 Simon Poelwijk Wessel Houwing
1982 D.J. Koimans C. V. Ouwel
1981 Alofsen Andela
1980 Dreeijers Faber
1979 Albert Boekel R. de Visser
1978 van der Veer Jacques v.d. Berg
1977 Richard Ruyl Daan Pont
1976 van Dijk Jan Molegraaf
1975 Tensen Noordermeer
1974 Mattie Mattie
1973 Verrijzer Wilbronk

C-klasse

 

Jaar Bestuurder Navigator
2019 Michiel Boukens Jesse Kraal
2018 Jacob Geertsma Maaike Geertsma
2017 Michael Hutchings Jet Hutchings
2016 Gerdien Beniers Roland Hendriksen
2015 J. Traa R. van Gijn
2014 Robert van der Zee Martin van der Zee
2013 Terry Mulder Timothy Mulder
2012 Terry Mulder Timothy Mulder
2011 Sylvia Gravemaker Leen Gravemaker
2010 Wil Lammerts Jan Seinen
2009 Jerry Jonker Peter van Stuivenberg
2008 Jerry Jonker Peter van Stuivenberg
2007 Marielle Copier Paul Copier
2006 Leen Gravemaker Sylvia Gravemaker
2005 Simon Neefkes Sjoerd Hemminga
2004 Simon Neefkes Sjoerd Hemminga
2003 Rob Eisma Hans Kool
2002 Hans Visser Natascha Kruyswijk
2001 Hans Wierper Jeroen Menheere
2000 Cees de Wit Tanja Bela
1999 Erik Naaijen Brenda Naaijen
1998 Tom Hemminga Watze Hemminga
1997 Annette Snieder Shirley Rozendaal
1996 Annette Snieder Machteld van den Brink
1995 C. Westerveld M. Westerveld
1994 Ton Schipper Gaby Schipper
1993 Bert Schroder Han van Kooten
1992 Cor Raven Erik Hansma
1991 R. de Klein R. de Klein
1990 Martin Paris Frank Gieske
1989 Geurt Paul Koning van Wiefferen
1988 Jans Jans
1987 Edwin van Tiel Remko Bom
1986 Hennie Rolff Peter Rolff
1985 Hennie Rolff Peter Rolff
1984 Horden Meiling
1983 Tom de Witt Hamer Ellen de Witt Hamer
1982 Jake Jacobs Rene Tishauser
1981 Simon Poelwijk Jake Jacobs
1980 Parison Verberne
1979 Schiekan van der Zandt
1978 R. de Visser R. de Beer
1977 Meyer Kluwer
1976 v.d. Pijl van Eijden
1975 van Dijk Jan Molegraaf
1974 Veldt Veldt
1973 Slootbeek Kelderman

Toer-klasse

Jaar Bestuurder Navigator
2019 Paul Vooren Christiaan Vooren
2018 Daan van Kempen Bram Delver
2017 Paul Vooren Christiaan Vooren
2016 Lise Schoonen Kelly Klingenberg
2015 Guido Levels Paul Levels
2014 Guus Jonker Ruben Jonker
2013 Robert van der Zee Martin van der Zee
2012 Robert van der Zee Martin van der Zee
2011 Terry Mulder Timothy Mulder
2010 Terry Mulder Timothy Mulder
2009 Arthur Enklaar Marc Nieuwland
2008 Timo Schenkeveld Martijn van Laar
2007 Edwin Selissen Sharon Selissen
2006 Anne de Zeeuw Eveline de Zeeuw
2005 Anne de Zeeuw Eveline de Zeeuw
2004 Annemarie Pothuizen Toine Pothuizen
2003 Remco Coolen Ilse Coolen
2002 Arthur Enklaar Marc Nieuwland
2001 Arthur Enklaar Marc Nieuwland
2000 Frans Buchwaldt Marco Neef
1999 Frans Buchwaldt Marco Neef
1998 A.J. v.d. Meij W.H. Woelders
1997 Roland Koppen Elvira Nieuwhof
1996 L. Gravemaker S. Gravemaker
1995 L. Gravemaker S. Gravemaker
1994 P. Kors A. Verheul
1993 H. Vriezema S. Vriezema
1992 Leo Spit Miranda Verkroost
1991 Rob Niessen Frits Bergen
1990 Cor Raven Eric Hansma
1989 van Eyden van Eyden
1988 v. Werkhoven v.d. Willegen
1987 Geurt Paul Koning Verkroost
1986 Bouwmans Rokebrand
1985 Straatman Meertens
1984 Loddema Mos
1983 Kiewiet Wiggers
1982 HFJ Wehman FL Jonkers
1981 v.d. Kuy van Gent
1980 Loddema Mos
1979 de Jong de Jong
1978 Bos Bos-Douma
1977 Groeningen Roemburg
1976 Dekkers Dekkers-Verheul
1975 Wijngaard Wijngaard
1974 Rutger Klaar
1973 Couperus Gorter

Classic Sport-klasse

Jaar Bestuurder Navigator
2019 Jan van der Aa Ronald van der Aa
2018 Jan van der Aa Ronald van der Aa
2017 Michiel Boukens Jesse Kraal
2016 Jan van der Aa Ronald van der Aa
2015 Tilly Buitenhuis Henk Mensink
2014 Margreet op ’t Hof Carl Verboom
2013 Ben Schaafsma Lex ten Braak
2012 Mark van der Peet Roland Hendriksen
2011 Ben Schaafsma Lex ten Braak
2010 Carl Verboom Laureline Verboom
2009 John van der Wekken Carl Verboom
2008 Rutger Kwant Carl Verboom
2007 Peter Staal Carl Verboom
2006 Peter Staal Carl Verboom
2005 Arjan Heida Carl Verboom
2004 Rutger Kwant Carl Verboom
2003 Rob Hettema Peter Hettema
2002 Jan Dekker Edith Dekker
2001 Ruud Strooper Ingeborg Guliker
2000 Hans Peter Straatsma Steven Wagemaker

Classic Toer-klasse

Jaar Bestuurder Navigator
2019 Luke Taling Chris van den Bos
2018 Piet Tromp Bart Koopman
2017 Wouter Jorritsma Hanno Hommel
2016 Michiel Boukens Jesse Kraal
2015 Michiel Boukens Jesse Kraal
2014 Piet Polstra Céleste Polstra
2013 Piet Polstra Céleste Polstra
2012 Tilly Buitenhuis Henk Mensink
2011 Tilly Buitenhuis Henk Mensink
2010 Robert Top Berry Stapper
2009 Arie Been Kim Lara Rijsmus
2008 Wil Legerstee Jan Legerstee
2007 Lidie Dijkstra Willem Dijkstra
2006 Vincent Schuurman Roland Hendriksen
2005 Paul Senders Irma Senders
2004 Peter Vinkenborg Peter v/d Lans
2003 Casper de Lint Nico Sabbé
2002 Wouter Pennewaard Els Pennewaard
2001 Nico Sabbé Albert van de Burg
2000 Marc Rodenhuis Wim van Leeuwen

Youngtimer Sportklasse

Jaar Bestuurder Navigator
2016 Margreet op ’t Hof Carl Verboom
2015 Margreet op ’t Hof Carl Verboom

Youngtimer Toerklasse

Jaar Bestuurder Navigator
2016 Remco Postma Willeke Viellevoye
2015 Remco Postma Willeke Viellevoye

Youngtimer klasse

De Sport- en Toerklasse zijn samengevoegd.

Jaar Bestuurder Navigator
2019 Erik Zwart Roelof van Blokland
2018 Eelco van Roest Tim Swart
2017 Eelco van Roest Tim Swart

Electric-klasse

Jaar Bestuurder Navigator
2019 Arie van der Kogel Peter Schaper